GÜNLÜK

9 sonuçtan 1 ile 9 arası görüntüleniyor.

Bayan Günlük Ayakkabı

Ayakkabı giyimde en önemli parçalardan biridir. Ayakkabı giyimi tamamlar ve şık bir görünüm kazandırır. Bayanlar günlük ayakkabı seçimlerinde genel olarak kıyafetleri ile kombin yapmak ister ve renk uyumu sağlamaya çalışır. Bu sebepten dolayı bayan günlük ayakkabı modelleri bayanların en çok ilgisini çeken alışveriş parçalarından biridir.

Günlük ayakkabı seçiminde genel olarak sadeliğin yanı sıra rahatlığa da önem verilmektedir.Günlük ayakkabı seçiminde genel olarak spor ayakkabılar tercih edilse de babet ve düz tabanlı ayakkabılar en çok tercih edilen gündelik ayakkabı modelleri arasında yer almaktadır.

Ayakkabı Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ayakkabı seçimi yaparken ayakların kemik yapısı, eklemlerin genişliği ve eklemlerin dolgunluğu büyük ölçüde rol oynamaktadır. Ayakkabı satın alırken satın alacağınız ayakkabıyı mutlaka denemeniz gerekmektedir. Yüksek topuklu ayakkabıların ayağa vermiş olduğu rahatsızlık kadar, tabanı düz olan ayakkabılar da ayak sağlığını tehdit eder.Ayakkabıyı denerken ayağınızda mutlaka çorap olması gerekmektedir. Çorap hem ayakkabının kayarak çıkmasını engellemekte hem de ayağın ayakkabı içerisinde zorlanmasına engel olmaktadır. Ayakkabı alırken ayakkabı ölçünüzün doğru olmasına özen göstermelisiniz. Özellikle çalışan bayanların ayakları gün içerisinde sürekli olarak ayakkabı içerisinde kaldığından dolayı ayakkabının konfor ve rahatlığı önemlidir. Ayakkabı ne büyük ne de küçük olmalıdır. Bunun sebebi ise küçük ayakkabı ayağı sıkar, büyük ayakkabı ise ayaktan çıkarak rahatsızlık hissi uyandırır.

Ucuz malzemeden üretilen ayakkabılar ayaklarda mantara yol açabilmektedir. Bu sebepten dolayı ayakkabı seçimi yaparken kaliteli malzemelerden üretilen ayakkabı satın almaya özen gösterin.

Günlük Ayakkabıda Kombin

Günlük ayakkabılar hem rahatlık hem de şıklık ön planda tutularak tasarlanmış olan ayakkabılardır. Farklı tarzda modelleri ve değişik renk seçenekleri ile her türlü kıyafet ile kolay bir şekilde uyum sağlayan gündelik ayakkabılar en çok tercih edilen modeller arasındadır.

Günlük ayakkabı kombinlerinde ayakkabı seçimi kıyafetin modeline ve rengine göre ayarlanmalıdır. Spor ve sade giyimde düz taban ayakkabı tercihi yapılırken elbiselerinizin altına şık bir topuklu ayakkabı giyerek kombininize ayrı bir hava katabilirsiniz.

Eğer giyiminizde iddaalı bir elbise seçimi yaptıysanız ayakkabınızın sade olmasına özen gösterin.


+90-850-850-0-852
info@dezade.com

dezade © 2019 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır