PANTOLON

21 sonuçtan 1 ile 21 arası görüntüleniyor.

Bayan Pantolon

Kadınların vazgeçilmez kıyafetlerinden birisi de pantolondur. Modeli, rengi ve desenleri ile birbirinden farklı şekilde olan pantolonlar, kadınlar tarafından her zaman tercih edilmiştir.Her ortamda giyilmesi uygun olan birbirinden farklı modellerde pantolonlar vardır. Evde, işte, günlük hayatta, özel günlerde ve daha birçok zamanda bayan pantolon her zaman giyilmek için ideal bir rol oynamaktadır. Kısa kollu t-shirt kış aylarında kar altında pek giyilmesi tercih edilmezken, pantolon her mevsimde rahatlık ile giyilebilir. Kar veya yağmur yağsa bile, hava güneşli olsa bile modeline göre her pantolon seçimi yapılabilir. Örneğin günlük giyilebilen ve her kadının tercih ettiği kot pantolon her modeli, rengi ve seçeneği ile burada bulunabilir. Ayrıca kadınların aradığı her türlü pantolon seçeneği ve rengi de mevcuttur.

Bayan Pantolon Modelleri

Her mevsimde, ortamda kullanılabilen ve ergonomik yapıda olan bayan pantolonlarının birbirinden farklı çeşitte modelleri mevcut bulunmaktadır. Malzeme şekline göre pantolon, detaylarına göre pantolon, paça tiplerine göre pantolon, bel tipine göre pantolon ve tabi ki her kadının tarzına göre olan birbirinden farklı modelde ve renkte pantolon çeşitleri bulunmaktadır. Her ortama ve mevsime uygun olan pantolonlardan istediğinizi seçebilirsiniz. Örneğin seçimler arasında dar paça, kemerli, kadife, İspanyol paça, spor, eskitme, lycra, jogger ve daha birçok seçeneği ile tarzınıza uygun olan pantolonları renk seçeneği ile burada bulabilirsiniz. Örneğin günlük hayatta giyilmesi en çok tercih edilen bayan kot pantolon birbirinden farklı kombin seçeneğine mevcut olmaktadır. Kazak, gömlek, bluz, sweat, t-shirt, askılı ve birbirinden farklı birçok seçenek ile kombin edilebilir.

Ucuz Bayan Pantolon

Kadınlar için ideal bir giyim olan pantolon; farklı modelleri, tarzları ve renkleri ile burada ucuz bir fiyat ile sunulmaktadır.  Kadınların aradığı ve bulamadığı her pantolon burada mevcut olabilir. Fiyatının da ucuz olması sayesinde kapıda ödeme bayan pantolon seçeneği ile rahat ve güvenilir bir şekilde alınabilir. Kadınlar için hazırlamış olduğumuz bu bayan pantolon koleksiyonunu ucuz fiyatlar ile de destekledik. Kapıda ödeme seçeneği ile de oldukça güvenilir bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz.

 


+90-850-850-0-852
info@dezade.com

dezade © 2019 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır