Dantel Detaylı Elbise Modelleri


 Son dönemlerde dantel, tekstil ürünlerinde farklı detaylar ile fazlasıyla kullanılmaktadır. Özellikle elbise modellerinde çok sayıda kadının tercihleri arasında yer almaktadır. Yaş grubuna bağlı olarak ufak değişiklikler ile kullanan kişilerin hoş bir görünüme sahip olmaları sağlanmaktadır. Son moda olan elbiselerde aynı renk astar ya da saten üzerinde bütün şekilde olan mini, midi ya da maksi boy elbiseler çoğu ortam için kurtarıcı olmaktadır. Hem şık hem de sade olan dantel elbiseler düğün, nişan ya da farklı davetler için kadınların birinci tercihi olmaktadır.

Kadınsı Bir Görünüm İçin Dantel Elbise Etkisi            Özellikle koyu renkler daha zayıf bir görünümün olması açısından çok fazla tercih edilmektedir. Dantel ise bu konuda elbiseye farklı bir hareket katmaktadır. Güzel bir kaç takı ile takviye edilerek göz kamaştırıcı bir görselliğe sahip olunmaktadır. Ayakkabı ise sade ve tek renk olduğu zaman dantel ile uyum çok daha harika olmaktadır. Dantel detayının sadece kollarda kullanılması da ortaya dikkat çeken bir görüntü çıkarmaktadır. Bu şekilde herkesin ilgi odağı olunmaktadır. Nişanlanacak olan bayanların tercihleri arasında da yine dantel yer almaktadır. Açık ve soft olan tonlar ile romantik bir esinti elde edilmektedir.

Mini Dantelli Elbise Çizme Uyumu            Zayıf ve bacak boyu uzun olan bayanların dantel elbise kombinlerinde aynı renk düz ya da yine aynı şekilde dantelli çizme ile kullanılması seksi bir görüntünün ortaya çıkmasını sağlamaktadır. Özellikle gece dışarı çıkarken bayanların tercihleri arasında yer almaktadır. Bu elbise modeli için saç modelinin nasıl olacağı görünümün klasik ya da modern çizgisini de belirlemektedir. Davetin türüne bağlı olarak elbisenin üzerine kaşe ya da süet uzun kaban ve kısa deri ceket de alternatifler arasında yer almaktadır.

 

 +90-850-850-0-852
info@dezade.com

dezade © 2019 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır