Kombin Yarışması


Kombin Yarışması Nedir?

Kombin yarışması sizlerin oluşturacağı kombinlerin yayınlandığı  ve en çok beğenilen 1 kombinin kombini hazırlayan müşterimize hediye ettiğimiz bir etkinliktir.

 

 

 

Nasıl Katılabilirim?

Kombin yarışmamıza katılmak için sitemize üye olduktan sonra her ürünün yanında bulunan "kombine ekle" butonunu tıklayarak 2 adet üst giyim 1 adet alt giyim 1 adet çanta ve 1 adet ayakkabı seçerek kombinize eklersiniz. Kombini bize göndermeniz için eklediğiniz ürünler "hesabim" sekmesindeki "kombinim" sayfasında görünür kombine bir isim vererek "kombini gönder" butonuna tıklamasınız.

 

 

 

Kombinim Ne Zaman Nerede, Nasıl Yayınlanacak?

Kombiniz her ayin başında sitemizde bulunan "Sizin Seçtikleriniz Kombinler" kategorisinde  yayınlanır.

 

 

 

Yarışma Ne Zaman Sonuçlanacak  ve Ödüller Neler?

Yarışma her ayin ilk haftasında kombinlerın yayınlandığı 1 hafta içerisinde sonlanır. Ödül olarak kombini oluşturan müşterimize kombindeki ürünleri hediye ediyoruz veya o kombindeki ürünler stoklarımızda yok ise kombin fiyatı değerinde alışveriş çeki taktım edilmektedir.

 

 

 

Yarışma Koşulları

1) Hazırladığınız kombinler içerisinde bulunan ürünlerden her hangi birinin stokta olmaması durumunda veya ürünün yarışma başlangıç süresine kadar olan zamanda stoklarının tükenmesi durumunda dezade.com kombininizi  yayınlamam hakkına sahiptir.

2) Hazırladığınız kombin dezade.com yönetimi tarafından uygunsuz ve düzensiz bulunursa yayınlamama hakkına sahiptir. Yarışmanin yapılacağı dönemde en fazla 50 kombin yayinlanabilir eğer ki fazla talep gelirse dezade.com yönetimi tarafından seçilen 50 kombin yayınlanır.

3) Kazan kombin dezade.com ekibi tarafından, en çok ilgi gören, içerisindeki ürünler en çok satılan ve sosyal medyada en çok beğenilme parametreleri baz alınarak belirlenir.

4) Kazanan müşterimiz ile yarışmamız bittiği gün sosyal medyadan duyurulur ayni zamanda sistemdeki e-posta ve telefon numarasıyla iletişime geçilir. Yarışmayı kazana müşterimizin hazırladığı kombindeki ürünler stoklarımızda mevcut ise en geç 1 gün içerisinde kazanan müşterimize postalanır. Ürünlerin stok da olmaması durumunda kombinle ayni fiyatta alışveriş çeki hesabına tanımlanır.

5) Bir üye 1 takvim ayi icerisinde hazırladığı kombinlerden sadece 1 tanesi kombin yarişmasına dahil edilir.

 

 

 


+90-850-850-0-852
info@dezade.com

dezade © 2019 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır