2018 Kot Pantolon Modelleri


            Kot pantolonlar gardırobunuzun olmazsa olmazı, Dışarıya çıktığımızda giyecek kıyafetimiz olmadığı zaman hayatımızı kurtaran, Her insanın her gencin dolabında olması gereken eşi benzeri olmayan bir pantolon çeşidi olarak hayatımıza girdi. Her sene olduğu gibi bu sene de her konuda her dalda yenilikler hayatımıza renk katıyor. Kış, Yaz, Sonbahar mevsim dinlemeyen kot pantolonlar 2018'de damgasını vurdu. Etrafımızdaki insanlar bizi hiç ilgilendirmez ne yaparlarsa yapsınlar Onlar istedikleri şekilde kombin yapıp güzel bir şekilde giyindiklerini zannedebilirler. Ya biz Çocukluğumuzdan beri Alışık olduğumuz kot pantolonları giydiğimiz de hissettiğimiz mutluluk anlatılmaz yaşanır Hele bir de üzerimize yakışıyorsa bize cool olduğumuzu hissettiriyorsa gel de giyme. Eğer sizde havalı olmak istiyorsanız 2018 Kot Pantolon Modelleri ne bir göz gezdirin derim. Sizce Moda nedir? Bence kot pantolondur.

  

2018 Kadın Kot Pantolon Modellerindeki Değişim            Kadınların da büyük ilgi ile baktıkları kot pantolonlar geçen senelerde düşük bel mevzusuna bayağı soğuk bakmaya başlamışlardı ama 2018 Yılında tekrardan düşük bele Doğru yol almaya başladılar. Düşük bel kot pantolonların tekrardan gündeme gelmesiyle beraber klasik pantolon şekilleri artık daha çeşitli ürünler olarak karşımıza gelecek. Önceki senelerde adından sıkça bahsettiren Mom Jean geriye dönüyor gibi görüyoruz. Bu Mom jean kategorisinden en fazla faydalanacak grup orta yaşta olanlar.
 

2018 Erkek Kot Pantolon Modellerindeki Değişim            Her erkeğin vazgeçilmezi olan kot pantolon dolabında en az iki üç yıl durabilmek de, giyilir mi giyilmez mi bence kişiye göre değişir. Erkekler de geçmiş yıllara gitmiyor değiller, Hayatımıza renk katan yeni kot pantolonların çıkması ile beraber bir hayli seksenli ve doksanlı yıllara da yönelmek söz konusu oldu. Eskilerin bizlere bıraktığı bol ceketler bol pantolonlar yavaş yavaş günümüz gençlerinde görülmeye başladı, Hem ne kadar bir erkeğe yakışmaz desek de Renkler ve zevkler tartışılmaz değil mi?

 +90-850-850-0-852
info@dezade.com

dezade © 2019 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır