Siparişim Ne Zaman Gelir?


Hangi Kargo Ile Çalışmaktasınız?
 
MNG Kargo Ile Çalışmaktayız. 
 
Siparişim Ne Zaman Kargoya Teslim Edilir?
 
“24 Saatte Gönderi” Etiketi Olan Ürünlerde Saat 18:00’A Kadar Vereceğiniz Siparişler Ayni Gün Kargoya Teslim Edilir. 18:00’Den Sonraki Siparişleriniz Ise Sipariş Verdiğiniz Günü Takip Eden Bir Sonraki Iş Gününde Kargoya Verilir. Resmi Tatiller Ve Hafta Sonu Kargolama Işlemi Yapılmamaktadır. “24 Saatte Gönderi” Etiketi Bulunmayan Ürünler Ise Ortalama 3 Iş Gününde Kargoya Verilmektedir Ancak Bu 7 Iş Gününe Kadar Uzayabilir. Eğer Siparişinizde “24 Saatte Gönderi” Etiketi Bulunan Ve Bulunmayan Ürünler Mevcut Ise Siparişiniz Ortalama 3 Iş Gününde Kargoya Teslim Edilir Ancak Bu Süreç 7 Iş Gününe Kadar Uzayabilir. 
 
Siparişim Kargoya Teslim Edildikten Kaç Gün Sonra Elime Ulaşır?
Siparişiniz Kargoya Verildikten Sonra Ikamet Ettiğiniz Şehre Bağlı Olarak 1 Ile 3 Iş Günü Arasında Size Teslim Edilir. 
 
Kargo Ücreti Ne Kadar?
50.00 TL Ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücreti Ödemezsiniz. 50.00 TL Altındaki Siparişlerinizde Siparişinize Ek Olarak 3.90 TL Kargo Bedeli Yansır. 
 
Kapıda Ödeme Seçeneği Mevcut Mu? Mevcut Ise Kapıda Ödeme Masrafı Ne Kadar?
Kapıda Ödeme Seçeneği Mevcuttur. 150.00 TL Ve Üzerindeki Alışverişlerinizde Kapıda Ödeme Masrafı Alınmaz. 150.00 TL Altındaki Siparişlerinizi Kapıda Ödeme Yöntemiyle Sipariş Verirseniz 5.00 TL Siparişinize Yansıyacaktır. 
 
Kapıda Ödeme Seçeneği Ile Verdiğim Siparişlerde Paketi Kontrol Edip Sonradan Ücret Ödemesi Yapabilir Miyim?

 

Evet, Ilk Önce Siparişinizi Kontrol Eder Beğendiğiniz Taktirde Ücret Ödemesini Yaparsınız Eğer Ürünü Almak Istemezseniz Paketi Kuryeye Geri Teslim Edebilirsiniz.

+90-850-850-0-852
info@dezade.com

dezade © 2019 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır