TULUM

Stok Tükendi
2 sonuçtan 1 ile 2 arası görüntüleniyor.

Tulum Modası

Giyimde çok sayıda model ve tasarım içerisinde yer alan giyimlerden birisi de tulum giyimlerdir. Rahatlık ve şıklığın adresi olarak 2017 tulum modası olarak bu sene en güzel ve şık modeller sizleri beklemektedir. Şıklık ve modern giyimin en güzel simgesi olarak tulum giyim bu sene de en yeni ve ilgi çekici tasarımlarla göz doldurmaktadır. Üstüne altına ne giyeceğim derdi olmadan rahat bir şekilde kullanılan ve aynı zamanda her ortama kolayca uyum sağlayabilen tulum giyim de bu sene de en güzel tasarımlar moda arşivimizde sizler için yer almaktadır. En gözde modellerin yer aldığı tulum tasarımlarımız sizler için bu sene de modellerimiz için de yer alan tasarımlardandır.

Sadelik ve Şıklığın Birleşimiyle Mükemmel Tulum Tasarımları Sizlerle

Bu senenin tulum tasarımları içinde sadelik ve şıklık bir arada sunulmaktadır. Sadelik ve şıklığın birleşiminden oluşan mükemmel tulum tasarımları bu sene de sizler için en güzel şekilde moda arşivinde yer almaktadır. Modelleri tarif etmek gerekirse genel de tek renk üzerine yoğunlaşılan modellerde küçük detaylarla tasarımlara şıklık katılmıştır. Uzun kollu bütün tulum modelinden, jile tarzında tulum modeline kadar değişik şekilde tasarlanmış tulum tasarımlarımız bulunmaktadır. Düz kesim pantolon kısmından İspanyol paça pantolona kadar modeller değişiklik göstermektedir. Modellerde sadelik genelde ön plana çıkarılmaktadır. Sadelikten gelen şıklığı kanıtlamak için tasarımlarda çok abartıya kaçmaktan kaçınılmıştır.

Geç Kalmadan kapıda ödeme ile Siparişinizi Verin

Yaz giyim kombinleriniz içinde tulum modelleri olarak tulum giyime de yer vermek istiyorsanız uygun fiyat aralıklarında satılan tulum giyimler için geç kalmadan siparişinizi verebilirsiniz. Diğer ürünlerde olduğu gibi tulum giyimde de sizler için sunulan kampanyalardan yararlanmak için sitemizi ziyaret edebilir ve buradan ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz. Model ve tasarımlar hakkı da bilgi almak, modelleri incelemek, fiyatlar hakkında ayrıntılı bilgi almak, kampanya detaylarından haberdar olmak ve diğer tasarım ve modeller hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Ürünlerden yararlanmak için siteyi istediğiniz zaman ziyaret edebilirsiniz. Beğendiğiniz ürünleri sitemizden uygun fiyatlara tedarik edebilirsiniz.


+90-850-850-0-852
info@dezade.com

dezade © 2019 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır